OFERTA ARTYSTYCZNA

Muzyka ABBY – taneczna, rozrywkowa, ale i wzruszająca, od blisko czterech dekad zjednuje sobie fanów na całym świecie. To właśnie radosnymi, a momentami i sentymentalnymi dźwiękami, grupa zaskarbiła sobie sympatię milionów słuchaczy.

ABBA SONG to sześć młodych osób, które zafascynowane twórczością szwedzkiej grupy, postanowiły wskrzesić ducha przebojów, od lat rozpalających serca milionów fanów. Muzykę zespołu tworzy perkusja, instrumenty klawiszowe, gitara basowa, gitara elektryczna oraz dwa wokale żeńskie. Dzięki dziesiątkom prób udało nam się stworzyć widowisko muzyczne, w którym nie mogło zabraknąć przebojów takich jak chociażby: „„Dancing Queen”, Mamma Mia”, „SOS” czy ”Gimme Gimme Gimme”. Motywowani wspomnieniem świetności zwycięzców Eurowizji, włożyliśmy całe serce i muzyczną pasję, by odtworzyć klimat tych, oraz kilkudziesięciu innych utworów. Tym wszystkim pragniemy się z Państwem podzielić.

Recital ABBA SONG obejmuje półtora godzinny występ, podczas którego usłyszycie Państwo blisko 20 przebojów szwedzkiej Super Grupy. Pragniemy podkreślić, że koncert jest grany w stu procentach na żywo, bez playbacku. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem.